Hakkımda

Merhaba Ben Teknojest! Mühendislik mesleğimin yanında 2009 yılından beri blog yazarlığı yapıyorum.

Blog yazarlığı benim için tam bir eğlence. Üniversite hayatımın son yıllarında başladığım bu işe, iş yaşantımdan arta kalan zamanlarda da devam ediyorum. 

EhliBlog sitesini yaklaşık 7 yıl boyunca yönettim. 900'e yakın yazı paylaştım. Yalnız artık evli ve çocuklu bir kişi olarak profesyonelce yürütmeye çalıştığım bloguma yeterli vakti ayıramadım. Değerli bir arkadaşımıza devrettim.

Alışmış kudurmuştan beterdir ! İçimdeki yazma isteği hiç eksilmedi. Tüm bloglarımı başkalarına devrederken derin bir boşlukta buldum kendimi :(. Artık dayanamadığım için ve okuduğum makalelerden sizleri de faydalandırmak için yeni blogumu Şubat 2016 itibariyle yayına aldım!

Neden teknojest ?

İsim konusunda çok kafa yordum. Daha çok teknolojik konular ağırlıklı olduğundan içerisinde tekno kelimesi geçsin istedim. İsim önerileri alırken en iyi öneri eşimden geldi ve onun isteği üzerine adını teknojest olarak verdim.

O kadar teknoloji blogu var ki! Sen necisin ?

Siteme ulaştığınızda aklınıza bu sorunun geldiğine eminimi :). Evet o kadar teknoloji blogu var ki. Açılmasıyla kapanması da bir oluyor.

Teknoloji siteleri daha çok birden fazla editörlü çalışılmakta. Elbette popüler olanların eline su dökecek değiliz! Yalnız ben haber vermek yerine daha çok nasıl yapılır türünden yazıları sizlerle buluşturmak istiyorum.

Bir excel, outlook ve word kullanan birisi olabilirsiniz, ya da internetteki araçlardan maksimum kolaylık elde etmek isteyebilirsiniz. Belki de blog açma arefesindesiniz ve yardıma ihtiyaç duyuyorsunuz.

Çocuğum, eşim şöyle her şeyi net bir şekilde açıklayan temiz bir blogu takip etsin diyorsanız Teknojest bu noktada yanınızda.

Hemen hemen her türlü sektördeki kişilerin kullanabilecekleri harika internet ipuçlarını blogumda bulabilirsiniz.

Beni takip edin :

  • Outlook ve excel de arkadaşlarınızı patronunuzu şaşırtacak ipuçlarını öğrenin.
  • Çalışmalarınızı etkili bir şekilde sunacak araçlar hakkında bilgi edinin.
  • Telefonunuzu ve bilgisayarınızı daha verimli kullanın.
  • Sosyal medya hesaplarınızı daha ilgi çekici bir şekilde kullanın.

Evet kısaca kendim ve blogum hakkımda söyleyeceklerim bu kadar. Aranan konularda doğru, kaliteli ve eğlenceli yazıları bulacağınız blogumu takip etmenizi ve desteklemenizi can-ı gönülden istiyorum.

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !